HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

2016 yılında Silifke’de kurulan Özel Göksu Dil Kursu (Göksu English Corner) ‘her öğrenci değerlidir’ prensibiyle yola çıkmış ve öğrenci merkezli bir eğitim anlayışını benimsemiştir. Kurumumuzda İngilizce, Almanca Fransızca ve yabancılara Türkçe dersleri verilmektedir. Öğrenciye, yabancı dil öğretiminde gerekli olan 4 temel dil becerisini (konuşma okuma, yazma, dinleme, ) kazandırmayı amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Göksu English Corner, yıllardır süregelen salt grammer aktarımına dayanan bir yabancı dil öğretimini uygulamaz . Göksu English Corner, yabancı dilde duyduğunu, okuduğunu anlayabilen ve bunlara yazılı, sözlü cevap verebilen nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurumumuzda, gelişen ve değişen teknolojik şartlarla uyumlu olarak, akıllı tahtalar eşliğinde modern bir yabancı dil eğitimi verilmektedir.

10
KİŞİLİK SINIFLAR
28
YILLIK TECRÜBE
11
KURS

KADROMUZ

Göksu English Corner, alanında uzman, deneyimli Türk ve yabancı eğitmen kadrosuyla, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde, size eğlenerek yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor.  Kurumumuzda,  konuşmaya dayalı, yenilikçi, modern bir dil eğitimi verilmektedir.

“Artık anlıyorum ve konuşabiliyorum”